fbpx

O lifebits.

 

Ať už se chceš naplno věnovat blízkým, být produktivnější v práci nebo si zformovat postavu, potřebuješ na to spoustu energie a psychickou pohodu. To vše teď můžeš mít díky lifebits., unikátnímu systému tvorby návyků v oblastech stravy, pohybu a spánku.

Stejně jako neexistují dva stejní lidé, budeš marně hledat univerzální tréninkový plán nebo způsob stravování. V lifebits. kladu velký důraz na individualitu každého klienta – vše nastavím na míru přímo tobě a projdu s tebou celou cestu až k cíli. Většina plánů nebo návodů ti dá pouze informace, já tě krůček po krůčku naučím návykům, které mají sílu změnit tvůj život.

 

Neomezuj se

Nežijeme proto, abychom si celý život něco odříkali, společně změníme tvé návyky přirozeně.

Zvládneš to

Chápu, že máš spoustu dalších povinností, proto spolupráci nastavíme dle tvých schopností tak, abys vše zvládal/a.

Nemáš čas?

Práce s extrémně časově vytíženými klienty je pro mě vždycky výzvou, dej mi 30 minut svého času denně a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Přestaň začínat

naučím tě, jak implementovat zdravé návyky, které vydrží

Získej víc energie

na rodinu, na práci, na sport, na cokoli chceš

Zformuj si postavu

formu do plavek budeš mít od teď pořád

Reference

Být na trhu o krok napřed vyžaduje mnoho času a energie. Díky Tomášovi se mi podařilo optimalizovat můj program tak, abych kromě firmy zvládal pečovat i o sebe. Už se nemusím rozhodovat, zda upřednostním zdraví nebo zisk – s Lifebits mám teď obojí.

Michal Špecián

General Manager, AC Ltd.

Časově náročné zaměstnání a škola v mém případě způsobily, že jsem se postupem času nebyla schopná soustředit sama na sebe a na své zdraví. Dlouho jsem se snažila veškeré psychické a fyzické obtíže ignorovat, což vedlo jen k dalšímu zhoršení. S Lifebits se mi podařilo osvojit si základní návyky – maličkosti, které mi pomohly opět najít rovnováhu v mém osobním životě.

Lucie Valdová

Právní asistentka v advokátní kanceláři

Zdravého životního stylu jsem se pokoušel dosáhnout už mnohokrát, moje snaha však pokaždé ztroskotala na ztrátě motivace. Tomáš mi ukázal cestu, jak systematicky, krok po kroku budovat zdravé návyky a pomohl mi udržet se na správné cestě, za což mu jsem upřímně vděčný.

Libor Vohánka

Brand Designer

Proces spolupráce

Když ti něco nepůjde, naučím tě to. Když ti nebude konkrétní přístup vyhovovat, změníme ho. Když to budeš chtít vzdát, připomenu ti, proč jsi začal/a.

Konzultace zdarma

 během bezplatné konzultace si vytvořím přehled tvých cílů a současných návyků

Individuální plán

na základě získaných informací a svého know-how ti vypracuju plán přesně na míru

Profesionální dohled

plánem to nekončí, udělám maximum pro to, aby tvoje snaha o zlepšení byla úspěšná

Získej konzultaci zdarma.

Vyplň formulář a získej úvodní konzultaci zdarma. Zjistím jaké máš cíle, společně zanalyzujeme tvé stávající návyky a nastíním ti, jak by naše spolupráce vypadala.

Sleduj lifebits. na Instagramu.