fbpx

Můj příběh

 

Vždycky pro mě bylo důležité mít dostatek času na své koníčky a energii na trávení času s blízkými. Před dvěma lety jsem studoval, dělal vrcholově atletiku a pracoval v advokátní kanceláři. Celý den jsem se nezastavil, pořád někam pospíchal, obědval při práci a po návratu domů hrál z frustrace videohry nebo koukal na seriály – na nic jiného jsem už neměl energii.

Cítil jsem, že něco musím změnit. Přečetl jsem spoustu knížek a dozvěděl se, jak velkou roli v našem životě hrají návyky. Podle té či oné knížky jsem se snažil předělat své denní rutiny i stravovací, pohybové a spánkové návyky. Zas a znovu – neúspěšně. Plný vzteku sám na sebe jsem chtěl obrátit svůj život vzhůru nohama, ale za pár dní jsem byl zase zpátky v zajetých kolejích.

Touha po změně byla silnější než frustrace z opakovaných neúspěchů, a tak jsem se do studia návyků pustil po hlavě. Udělal jsem ze sebe pokusného králíka. Co jsem zjistil, to jsem začal aplikovat v praxi a postupně tak od základu vybudoval komplexní systém implementace návyků.

Během těch bezmála dvou let se mi radikálně změnil život. Stíhám víc práce než kdy dřív, mám dost času na sebe i blízké a energii na rozdávání. To nejlepší z nasbíraných poznatků jsem dal dohromady a vytvořil lifebits. – systém, jehož cílem je změnit tvůj život jednou provždy.

Proč lifebits.?

Většina plánů nebo návodů ti dá pouze informace a nechají tě se s nimi poprat. Já s tebou projdu celou cestou až k cíli. Když ti něco nepůjde, naučím tě to. Když ti nebude konkrétní přístup vyhovovat, změníme ho. Když to budeš chtít vzdát, připomenu ti, proč jsi začal/a.

Přestaň začínat

naučím tě, jak implementovat zdravé návyky, které vydrží

Získej víc energie

na rodinu, na práci, na sport, na cokoli chceš

Zformuj si postavu

formu do plavek budeš mít od teď pořád

Získej konzultaci zdarma.

Vyplň formulář a získej úvodní konzultaci zdarma. Zjistím jaké máš cíle, společně zanalyzujeme tvé stávající návyky a nastíním ti, jak by naše spolupráce vypadala.

Sleduj lifebits. na Instagramu.